Aktualności 2011

06-01-2011

Zaproszenie na koncert charytatywny

Dnia 26 lutego 2011 roku o godzinie 18 w auli Zespołu Szkół nr 3 ul. Mickiewicza 4 odbędzie sie trzeci koncert cgarytatywny POMOCY. Gościem Olka Trąbczyńskiego będzie Basia Stępniak-Wilk. W programie koncertu - jak w latach poprzefnich - licytacje wielu atrakcyjnych przedmiotów i nagrody dla publiczności.

Basia Stępniak-Wilk to zjawisko.

- Śpiewa pięknie.

- Pisze teksty piosenek, a kiedy raz spróbowała większej formy, mianowicie napisała książkę dla dzieci zatytułowaną „Tulisia”, która została nagrodzona w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren, zorganizowanym przez Fundację ABCXXI „Cała Polska czyta dzieciom” pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

- Komponuje; nagrała kilka płyt: O obrotach, Trwaj chwilo niebieska. Pastorałki, Grupa Apokryficzna, Słodka chwila zmian, Obce kraje. Lada moment ukaże się nowa płyta z tekstami Basi zatytułowana Wieczór nieperwersyjny. Nagrania Basi Stepniak-Wilk znalazły się też na kilkunastu płytach – składankach.

- Jest laureatką wielu konkursów, między innymi zdobyła Grand Prix Przeglądu Piosenki Autorskiej OPPA (1998) i I miejsce na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie (1995).

- Obdarzona jest talentem kabaretowym, związana jest z krakowskim kabaretem Loch Camelot, występowała też w Piwnicy pod Baranami.

- Jest radiowcem. W Radiu Kraków od 2006 roku prowadzi audycję "Muzyczna bombonierka".

- Tytuł audycji przywołuje największy przebój Basi – piosenkę zaśpiewaną w duecie z Grzegorzem Turnauem. Utwór przez wiele tygodni utrzymywał się na listach przebojów. Na liście radiowej Trójki Marka Niedźwieckiego dwa razy gościł na pierwszym miejscu, zwyciężając między U2.

LICYTACJA

Słoń - maskotka Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie
Dwie płyty CD z autografami: skrzypek Bartek Nizioł i Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus pod dyrekcją Agnieszki Duczmal
Kula-przycisk do papieru (prezent ofiarowany przez Premiera RP)
Koszulka z autografami zawodników drużyny piłkarskiej LECH Poznań
Koszulka, piłka i proporczyk z autografami reprezentacji Polski w piłce siatkowej kobiet
Tabliczka z odlewem Pałacu Prezydenckiego (dar Kancelarii Prezydenta RP)
Książka autorstwa Augusta Kowalczyka z dedykacją
Obraz Arlety Eiben
Wełniane poncho (ręcznie robione)
Krzyżacy Henryka Sienkiewicza – ozdobne wydanie z okazji 600-lecia bitwy pod Grunwaldem, egzemplarz numerowany (dar Burmistrza Miasta i Gminy Szamotuły)
Portret na zamówienie w wykonaniu Elżbiety Martin
Książka "Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną" Doroty Masłowskiej z autografem autorki oraz płyta DVD filmu na podstawie tej powieści z autografami jego twórców
Koszulka z autografami drużyny mistrza Polski w futsalu: Akademia Futsal Club Pniewy
Koszulka z autografem siatkarki Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty


ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!