Aktualności 2014

12-03-2014

Koncert POMOCY - Artur Barciś

 

Serdecznie zapraszamy na VI doroczny koncert, z którego dochód przeznaczony zostanie na cele charytatywne. Odbędzie się on w piątek 28 marca w auli Zespołu Szkół nr 3 w Szamotułach przy ul. Mickiewicza 4. Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00.

 

W tym roku wystąpi Artur Barciś, znany aktor o doskonałym warsztacie, potrafiący nawet z drobnej roli uczynić ciekawą kreację. Artysta zaprezentuje swój autorski program „Artur Barciś Show”, w którym w zabawny sposób opowie o kulisach pracy w teatrze i na planie filmowym. To pełne humoru spotkanie z publicznością przeplatane będzie piosenkami wykonywanymi wraz z towarzyszącym artyście zespołem muzycznym. Imprezę tradycyjnie poprowadzi Aleksander Trąbczyński. Podczas koncertu wśród widzów zostaną rozlosowane drobne upominki ufundowane przez darczyńców. Odbędzie się też licytacja cennych przedmiotów. W trakcie przerwy będzie można poczęstować się pysznym ciastem i kawą oraz zrobić zakupy na kiermaszu rękodzieła przygotowanym przez utalentowanych szamotulan.

Całkowity dochód z koncertu przeznaczony zostanie na cele charytatywne. W tym roku priorytetem jest zakup materacy przeciwodleżynowych dla chorych korzystających z naszej wypożyczalni.

 

Koncert to także nasze podziękowanie dla darczyńców za przekazanie na rzecz „Pomocy” 1% podatku, a także za bardzo aktywne włączenie się szamotulan w akcję "Szlachetna Paczka".

 

Bilety – cegiełki w cenie 20 i 25 zł można nabyć w:
- Księgarnia "Muminek" (Rynek 4)
- Kwiaciarnia "Beata" (ul. Powstańców Wlkp. 33)
- Sklep ABC (ul. Braci Czeskich 21)
oraz przed koncertem.

Strona wydarzenia na Facebooku: 
http://www.facebook.com/events/458622180903883/?source=1 

Serdecznie zapraszamy! 

W naszym przedsięwzięciu wspierają nas darczyńcy - ludzie i firmy, którzy dzielą się tym co mają. W tym roku są to: