Aktualności 2009

07-05-2009

RENATA I TOMEK

Z okazji Waszego Ślubu całe Szamotulskie Stowarzyszenie Charytatywne ‘’Pomoc’’ składa Wam moc najserdeczniejszych życzeń!!!

Oto fragmenty przygotowanego przez Renatę i Tomka zawiadomienia o tym ślubie:

„Nie musimy dokonywać rzeczy wielkich – wystarczą rzeczy małe spełniane z wielką miłością” – Matka Teresa z Kalkuty.

          Szanowni goście w tych trudnych czasach dzielić się jest niełatwo. My jednak pragniemy, aby dzień naszego ślubu mógł przynieść radość również innym ludziom, zwłaszcza potrzebującym. Szamotulskie Stowarzyszenie Charytatywne POMOC obejmuje opieką paliatywną chorych, których chcielibyśmy wspomóc.

         Będzie nam tym bardziej miło, gdy zamiast materialnych prezentów dla nas, przeznaczycie te środki dla wspieranego przez nas stowarzyszenia i tu podali nasze konto.

                                                  Renato i Tomku!!!

         Jesteście niesamowici. Tego nie da się w ludzkim języku dobrze oddać. Cieszyć się własnym szczęściem i jednocześnie chcieć podzielić się nim ze światem? Tak się cieszymy, że Dobry Bóg stawia Was na naszej drodze!!!!

        Życzymy Wam, aby każdy Wasz dzień pozwalał Wam zbliżać się do siebie, ukazywał mądrość i piękno tworzenia Rodziny, by Bóg obdarzył Was wspaniałym potomstwem i pomógł być zadowolonym z wyboru drogi życiowej – po prostu być szczęśliwym.

                                                Za Stowarzyszenie "Pomoc"
                                                       Paweł Łączkowski